Mimoriadna akcia tepelné čerpadlá držíme skladom za zvýhodnenú cenu až do vypredania zásob.

Blog

Najnovšie články

Fotovoltaické elektrárne
Veľmi podstatná a zaujímavá otázka, ak uvažujete o solárnych kolektoroch, ale pritom málokto vie, koľko ho vlastne ohrev teplej vody stojí. Najčastejšie sa teplá voda ohrieva (mimo vykurovacej sezóny) elektrinou alebo plynom.
Fotovoltaické elektrárne
Na umiestnenie panelov je ideálna strecha orientovaná na juh so sklonom 25 – 38°. Ani orientácia na juhovýchod až juhozápad pre umiestnenie  panelov nie je problém. Len musíte počítať so stratou vkonu o 5 - 8%.
Fotovoltaické elektrárne
Máte vhodne orientovanú strechu, ale nie ste si istí, či sa dajú solárne panely použiť na váš typ krytiny? V tom prípade nezúfajte, inštalujeme na všetky typy striech aj krytie. Iba je nutné, aby boli krovy, na ktoré sa uchytávajú háky, dostatočne pevné.
Tepelné čerpadlá
Dôsledný výber prinesie svoje ovocie. O tom, ako tepelné čerpadlo vybrať, je najlepšie pohovoriť s odborníkmi, alebo sa vrhnúť do čítania kvalitných informácií.
Tepelné čerpadlá
Nenáročnosť tepelného čerpadla Vzduch voda na údržbu, jeho bezpracnost a nezávislosť na uhlí alebo zemnom plyne nie sú len predstavou. Je to jedná z možnosťí pohodlného a zdravého spôsobu bývania.
Tepelné čerpadlá
K tepelným čerpadlám sa čoraz viac obracia pozornosť domácností, ale aj priemyselných a komerčných objektov. Vzhľadom na to, že ide o zariadenia, ktoré ako zdroj tepla využívajú obnoviteľné zdroje energie, sú jednou z možností, ako znížiť emisie zo skleníkových plynov.
Tepelné čerpadlá
Tepelné čerpadlo vzduch voda za pomoci elektrickej energie využíva teplo z okolitého prostredia z neobmedzeného vzduchu, ktorý je zadarmo. Tým sa výrazne znižujú náklady za energie a zároveň sa šetrí životné prostredie.
Článkov na stránku 102030

Novinky z nášho blogu

Koľko vás ročne stojí ohrev vody?
Koľko vás ročne stojí ohrev vody?
Veľmi podstatná a zaujímavá otázka, ak uvažujete o solárnych kolektoroch, ale pritom málokto vie, koľko ho vlastne ohrev teplej vody stojí. Najčastejš... čítať celé
Je vaša strecha vhodná na fotovoltaiku?
Je vaša strecha vhodná na fotovoltaiku?
Na umiestnenie panelov je ideálna strecha orientovaná na juh so sklonom 25 – 38°. Ani orientácia na juhovýchod až juhozápad pre umiestnenie  panelov n... čítať celé
Na ktoré strešné krytiny je možné inštalovať fotovoltaické panely?
Na ktoré strešné krytiny je možné inštalovať fotovoltaické panely?
Máte vhodne orientovanú strechu, ale nie ste si istí, či sa dajú solárne panely použiť na váš typ krytiny? V tom prípade nezúfajte, inštalujeme na vše... čítať celé
Ako vybrať tepelné čerpadlo pre vašu domácnosť
Ako vybrať tepelné čerpadlo pre vašu domácnosť
Dôsledný výber prinesie svoje ovocie. O tom, ako tepelné čerpadlo vybrať, je najlepšie pohovoriť s odborníkmi, alebo sa vrhnúť do čítania kvalitných i... čítať celé
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk